המאמר מדבר בעיקר על היתרונות של עיסוי טנטרי. המחבר מדבר על הדרכים השונות שבהן ניתן לחוות עיסוי טנטרי.

  התרגול הובא לראשונה לאור בשנת 1951 על ידי מנהיג רוחני הינדי הודי. הרבה אנשים מוצאים את זה יותר כטקס אינטימי מתקופה פרהיסטורית מאשר כתרגול מודרני, אמנות או צורת טיפול. עם זאת, מספר גדול יותר מרגיש שזו אחת השיטות העתיקות ביותר של טיפולי ריפוי שעדיין יש לנו איתנו היום.

  יסודות עיסוי טנטרה:

  – מכונה לעתים קרובות “המסע להארה” בהודו מכיוון שהוא מוביל למצבים של אקסטזה ואושר, תוך השלכת התודעה העצמית של האדם.

  – מתנהלים עם בני זוג לובשים עטיפת גוף מצמר לא צבועה ומתנועעים בדממה שקטה כשהם מלטפים זה את רגליו של זה ומדקלמים תפילות תוך התמקדות בראייה פנימית

  מקורו של עיסוי טנטרה בהודו, והוא מתגבר בהדרגה להיות סוג ידוע של עיסוי. הוא שואף לרפא היבטים רבים של גוף האדם. ההשפעות הרגשיות המרפאות העמוקות שלה הובילו אותו להשיג משיכה עם אנשים הנאבקים בסכסוכים רגשיים.

  כמה חוקרים מייחסים את פרקטיקותיה של טנטרה ל-gurutantra שמשמעותן ‘הוראה מסתורין’. Gurutantra משמש כפי שהוא נתפס כמונח ניטרלי יותר עבור אנשים המעוניינים להימנע מהקונוטציות הדתיות של הינדואיזם טנטרי או לשאול מדתות אחרות.

  העלות הנמוכה של עיסוי הטנטרה והפופולריות שלו הן הסיבות לכך שהוא זוכה לעידוד נרחב כסוג של טיפול.

  עיסויים טנטריים מייצגים את הסגנון העתיק של צורת טיפול זו. שפשוף, ליטוף, נגיעה ונדנוד עוזרים לשפר את זרימת הדם, להמריץ את ייצור האוקסיטוצין בגוף על ידי התקרבות לאזור הארוטי של המונים ולהגדיר מחדש את הגבולות החושניים שלך.

  למידע נוסף, היכנסו >> מחפשים דירה דיסקרטית בקריות? באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של דירות דיסקרטיות לבילוי מיוחד באזור הקריות והצפון.

  היתרונות הבריאותיים הקשורים לעיסוי טנטרה אינם שונים בהרבה ממה שניתן לצפות מכל סוג אחר של עיסויים טיפוליים שנקבעו כדי לסחוט מתח משרירים המאומצים היטב.

  עיסוי טנטרה, שמקורו בהודו, נועד להפגיש בין אנשים וחלומות כך שהם יוכלו בו זמנית לגלות את הרגע הנוכחי ולצפות עתיד “מלא נשמה”.

  דירות דיסקרטיות בקריות באיכות גבוהה! היכנס לפורטל סקס בום המוביל באזור קריות והסביבה ובוא להכיר בדירה פרטית ודיסקרטית לחלוטין.

  לא

  Comments are closed.